ZPZ Legal

prawo – doradztwo

ZPZ Legal
Dagmara Szyguła- Żuchowska

mail: d.szygula-zuchowska@zpzlegal.pl
www.zpzlegal.pl

Wspólnie idziemy o krok dalej…

Jesteśmy Kancelarią radców prawnych i członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

Łączy nas kreatywność i otwartość na potrzeby Klientów – a to, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą oraz rozległą wiedzą – pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w doradztwie prawnym dla biznesu. Naszą specjalizacją jest w szczególności ochrona danych osobowych oraz zmiany form organizacyjno-prawnych (przekształcenie, podział, połączenie, aport przedsiębiorstwa), a także doradztwo sukcesyjne dla firm rodzinnych oraz obsługa podmiotów prowadzących działalność leczniczą.

Naszym Klientom oferujemy wszechstronne wsparcie, wykraczające poza ramy prawne.

Stawiamy na wysoką jakość i kompleksowość świadczonych usług – a to jest gwarancją sukcesu nawet w najbardziej złożonych projektach.

Współpracujemy z grupą ekspertów, którzy podzielają naszą wizję kompleksowej obsługi przedsiębiorcy. Są wśród nich doradcy podatkowi, doradcy ds. finansów oraz restrukturyzacji, specjaliści ds. zarządzania procesami oraz komunikacji, notariusze, biegli rewidenci oraz tłumacze przysięgli.

Naszymi klientami są:

  • firmy rodzinne
  • firmy z kapitałem zagranicznym
  • podmioty zagraniczne
  • fundacje i stowarzyszenia
  • podmioty prowadzące działalność leczniczą
  • podmioty z branży farmaceutycznej.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą Kancelarii – zapraszamy do kontaktu lub na stronę www.zpzlegal.pl.

Zapraszamy także na naszego bloga poświęconego tematyce ochrony danych osobowych (RODO) www.ochrona-danych-osobowych.pl.