Serdecznie zapraszamy na XXXIII Spotkanie Klubu Biznesu Olympic,

które odbędzie się w poniedziałek 12 marca 2018 o godz. 15:30 w HOTELU TERMINAL w formie LUNCHU BIZNESOWEGO.

Klub Biznesu Olympic skupia sprawdzone firmy, członkostwo w nim jest wartością dodaną do bieżącej działalności, tworzy przestrzeń budowania relacji towarzyskich i biznesowych oraz pozwala osiągać efekt synergii, dzięki wzajemnym poleceniom.

Otwarte spotkania biznesowe są narzędziem, dzięki któremu Klubowicze nawiązują nowe kontakty i prezentują swoją ofertę szerszej publiczności.

Niejednokrotnie już tutaj dochodzi do pierwszych transakcji, choć doskonale wiemy, że w większości przypadków jest to dopiero początek budowania trwałych relacji.

Jeśli jesteś PIERWSZY RAZ, nie masz się czego obawiać:

– podobnie, jak pozostałe 40% uczestników!

– możesz liczyć na luźną i przyjazną atmosferę!

– spotkasz wielu otwartych ludzi, którzy są świadomi roli networkingu!

– spotkasz wielu ludzi, którzy najpierw zapytają, czego Ty potrzebujesz!

Naszym priorytetem jest zapewnienie efektywnie spędzonego czas – żebyś zakończył spotkanie z poczuciem, że pozyskałeś wartościowe kontakty!

Zachęcamy do słuchania prezentujących się pozostałych gości, by potem dotrzeć i porozmawiać z tymi, którzy nas interesują,
a samemu warto przygotować minutową wypowiedź o swojej działalności czy reprezentowanej firmie tak, by zainteresować potencjalnych kontrahentów.

Zapraszamy!

Gdzie: HOTEL TERMINAL ul. Rakietowa 33

Kiedy: poniedziałek, 12.03.2018, godz. 15:30 – 18:00

Agenda spotkania:

15:30 – rejestracja gości, lunch, rozmowy biznesowe

16:00 – prezentacja Klubu

17:00 – networking

Rejestrując się na lunch biznesowy wyrażasz zgodę na przesyłanie newslettera z informacjami o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie „Olympic” Wrocław. Program spotkania może ulec zmianie.

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST PŁATNY