Za nami szóste spotkanie Klubu Biznesu Akademii Olympic. W piątkowe południe na lunch biznesowy przybyła rekordowa liczba ponad pięćdziesięciu osób, z czego trzydzieści pierwszy raz. Wśród nich m.in. przedstawiciele kolejnych wrocławskich firm związanych ze środowiskiem Olympicu, czy firm należących do partnerskiego Klubu Biznesu Miedzi Legnica, ale również np. goście z Niemodlina.

Tradycyjnie zaczęło się od przedstawienia atutów i potencjału marketingowego Akademii Piłkarskiej, celów naszego Klubu Biznesu i korzyści, wynikających z przynależności do niego, a następnie odbyła się prezentacja sponsorów. Istotną dla dalszego networkingu była faza autoprezentacji uczestników, kiedy oprócz przedstawienia siebie i swojej firmy, podawane były poszukiwane obszary, branże, a nawet konkretne nazwy. Dzięki temu pozostali mogli zapisać te informacje i przekazać później polecenie, czy bezpośredni kontakt do poszukiwanych firm.

Prowadzący spotkanie Remigiusz Jezierski rozdał w międzyczasie kilkanaście biletów na mecz piłkarski Polska-Finlandia, który będzie kolejną integracyjną inicjatywą dla klubowiczów.
Finałem spotkania były rozmowy biznesowe pomiędzy przedsiębiorcami, którzy „upatrzyli się” podczas wcześniejszej fazy i teraz mogli wymienić się wizytówkami, poznać możliwości ewentualnej współpracy, więcej szczegółów, inne obszary działalności, czy też umówić się na kolejne spotkanie.

Pora lunchu była wynikiem dalszych planów na ten dzień, w związku z czym dwudziestu gości udało się prosto na strzelnicę, gdzie nasz sponsor Biuro Ochrony Mienia Silezjan zafundował fantastyczną i emocjonującą zabawę podczas strzelania do tarczy z ostrej amunicji. Była adrenalina, rywalizacja, zakłady… i wiele dziesiątek, jako dowód wysokiego poziomu sportowego.

A to jeszcze nie był koniec – na zaproszenie kolejnych naszych partnerów: Baru Setka i klubu muzycznego Grey ekipa udała się na dalszą integrację. Opis zakończymy krótkim: dziękujemy za świetną zabawę! Zapraszamy na fotorelację autorstwa Marka Księżarka i relację wideo w wykonaniu Sportowego Wrocławia.

Kliknij, aby obejrzeć: