STARLIT

księgowość – finanse – dotacje unijne

STARLIT
Joanna Olczyk

e-mail: joanna.olczyk@starlit.pl
www.starlit.pl

Wierzymy w to, że prowadzenie każdej firmy może dawać radość i satysfakcję, dlatego tworzymy środowisko specjalistów, którzy wiedzą, jak to osiągnąć.
Codziennie inspirujemy, wspieramy i skutecznie rozwiązujemy problemy biznesowe naszych Klientów.

Oferujemy wsparcie w poniższych zakresach:
KSIĘGOWOŚĆ
Świadczymy profesjonalne usługi zarówno prostej jak i pełnej księgowości. Mamy stały kontakt z klientem, na bieżąco informujemy o ważnych terminach i zmianach w przepisach. Pomagamy przedsiębiorcom, stowarzyszeniom i fundacjom.
OPTYMALIZACJA DZIAŁALNOŚCI
Pomagamy obniżyć koszty prowadzenia firmy i znaleźć formę prawną lub konstrukcję podatkową dopasowaną do Twoich potrzeb.
ZAKŁADANIE FIRM
Wspieramy w wyborze formy prowadzenia działalności, wskazujemy koszty i ryzyka z nią związane, pomagamy w skompletowaniu dokumentacji i dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zarejestrowaniem firmy.
DORADZTWO BIZNESOWE
Nasi doświadczeni specjaliści zapewniają doradztwo bieżące dla naszych Klientów. Mogą również pomóc stworzyć biznes plan, analizy rynku, wyceny przedsiębiorstwa, strategie rozwoju, czy też wesprzeć w usprawnianiu procesów i sprzedaży w firmie.
DOTACJE
Pomagamy znaleźć odpowiednią dotację, stworzyć wniosek i rozliczyć projekt. Wyjaśniamy też z czym wiąże się pozyskanie funduszy i jak prowadzić projekt.

Jeśli chcesz poznać nas bliżej lub poznać opinie naszych Klientów zapraszamy: www.starlit.pl