Smart Budownictwo

wykonawca izolacji

Smart Budownictwo
Tomasz Niewadzi

Mail: tomek@smartbudownictwo.pl
http://smartbudownictwo.pl

Smart Budownictwo pasjonuje się wykonywaniem najlepszych ociepleń i dociepleń budowlanych takich jak ocieplanie Pianką Pur, izolacje dachu oraz izolacje poddasza. Realizujemy oczekiwania w kwestii faktycznie działających i długowiecznych izolacji natryskowych. Jesteśmy zafascynowani dokładnością i szczelnością poliuretanowych izolacji pianką. Instalując amerykańskie systemy pian poliuretanowych, tworzymy doskonałe strefy oszczędności. Gwarantujemy szczelną konstrukcję budynku o zdrowym i komfortowym wnętrzu. W sferze naszej działalności funkcjonują tylko właściwe rozwiązania, bezpieczne materiały, precyzyjne procedury. Zawsze kładziemy nacisk na jakość wykonania oraz na jakość używanych materiałów, za czym idzie satysfakcja klienta.

 

OFERTA:
Dbamy o prawidłowe, bez złączeniowe wykonywanie ociepleń i dociepleń budynków oraz izolacji konstrukcji. Właściwa instalacja szczelnych i trwałych, poliuretanowych systemów izolacyjnych to nasza pasja Wykonujemy wzorowy natrysk bezpiecznych pian PUR w zakresie:

docieplanie poddaszy i strychów

• ocieplanie pianką ścian wewnętrznych

• ocieplanie pianką ścian wielowarstwowych

• zewnętrzne izolacje natryskowe dachów i fundamentów

• wewnętrzne ocieplanie Pianką Pur izolacje posadzek i stropów

• izolacje natryskowe zbiorników

• ocieplanie natryskowe kontenerów

• izolacje natryskowe kurników

• ocieplanie pianką przechowalni

Wykonujemy również:

Naszym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, gwarantujących pełne zadowolenie Klientów. Jesteśmy zespołem rzetelnych fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe, adaptujemy pomysły Klienta lub służymy własną poradą. W pracach remontowych korzystamy z najnowszych technologii, staramy się na bieżąco śledzić nowe gamy produktów, także wykończeniowych i przekładać to na wymagania zamawiających

Facebook: https://www.facebook.com/Smart-Budownictwo-215880178987476/