PHU Jan Wengrzyn

maszyny i  urządzenia budowlane

PHU Jan Wengrzyn

Firma PHU JAN WENGRZYN od 1993 roku zajmuje się importem, sprzedażą, transportem, wynajmem wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń budowlanych, jak również pojazdów samochodowych i specjalnych.

Bogate doświadczenie nabyte w tym czasie pozwalają nam zaspokoić potrzeby coraz to większej rzeszy klientów ugruntowując znaczącą pozycję na rynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stopniowo rozszerzaliśmy zakres świadczonych usług o:
międzynarodowy transport ponadgabarytowy i kontenerowy,
spedycję krajową i międzynarodową,
całodobową pomoc drogową dla samochodów osobowych, dostawczych,
ciężarowych (TIR) oraz autobusów,
całodobową restaurację wraz z parkingiem dla aut osobowych oraz ciężarowych,
Wszystko to w powiązaniu z dogodną lokalizacją przy autostradzie A4, wygodnym parkingiem oraz restauracją zachęca do korzystania z naszych usług.

Firma PHU Jan Wengrzyn prowadzi również sprzedaż nowych oraz używanych naczep i przyczep niskopodwoziowych, specjalistycznych do przewozu ładunków ponadgabarytowych, wywrotek oraz ciągników siodłowych.

Jesteśmy oficjalnym dealerem naczep firmy MAX Trailer jak i autoryzowanym serwisem Faymonville i MAX Trailer.

MAX Trailer to nowa marka, pod którą belgijski producent naczep Faymonville produkuje kompletne naczepy niskopodwoziowe specjalistyczne przy zachowaniu tej samej, doskonałej jakości produktu.

Naczepy produkowane pod marką MAX Trailer są zestandaryzowane, dostosowane do europejskich przepisów transportowych, o jakości potwierdzonej europejskimi certyfikatami. Głównymi odbiorcami na naczepy MAX Trailer są firmy budowlane i transportowe, wykonujące przewozy ładunków, które nie wymagają specjalnych zezwoleń transportowych.

MAX Trailer jest produkowany w Polsce, w goleniowskiej fabryce (Faymonville Polska).