Prezentujemy kolejnego sponsora firmę ORGANIQUE – polską firmę tworzącą od 2000 roku kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.
Na zdjęciu Tomasz Czarski – pomysłodawca, właściciel i prezes podczas śniadania biznesowego oraz wcześniej podczas podpisania umowy w siedzibie firmy.

„Inspiracją do powstawania kosmetyków Organique jest natura. W naszej ofercie znajdują się w 100% naturalne kosmetyki oraz kosmetyki, których staramy się, by składy były bezpieczne, delikatne i jednocześnie skuteczne. Kosmetyki oddziaływają na nasze zmysły: wzrok, zapach, dotyk, dlatego dbamy o to, by produkty były barwne, wyjątkowo pachnące oraz miały przyjemne i aksamitne konsystencje. Nasze produkty dostępne są w sprzedaży w sklepach stacjonarnych w całej Polsce. Dodatkowo uruchomiliśmy także sklep internetowy Organique, by docierać do wszystkich osób, które doceniają polskie kosmetyki naturalne. Skuteczność działania połączona z przyjemnością stosowania ukryta w naszych produktach sprawia, że codzienne czynności pielęgnacyjne przeistaczają się w aromaterapeutyczne terapie i rytuały. Przygotowujemy nasze produkty z wielką starannością, dbałością o każdy element. Większość naszych produktów nadal wykonywana jest ręcznie.

 
Zapraszamy na krótką relację z otwarcia drugiego już sklepu firmy Organique w Kuwejcie