O KLUBIE

Klub Biznesu Olympic Wrocław jest platformą łączenia firm, branż, usług i produktów, w celu wzrostu sprzedaży i ograniczania kosztów – wszystko dzięki możliwościom poznawania kolejnych firm na szczeblu osób decyzyjnych podczas cyklicznych spotkań otwartych lub dedykowanych spotkań indywidualnych oraz budowania marki podczas naszych wydarzeń sportowych wśród rodzin naszych małych piłkarzy, która w sumie liczy ok. 5000 osób.

Nasi Klubowicze są prezentowani B2B podczas spotkań biznesowych, w których bierze udział już prawie stu uczestników (z rotacją nowych uczestników na poziomie 30 – 50%).

W naszych spotkaniach brało udział już ponad 600 firm nie tylko z Dolnego Śląska; w najbliższym kręgu jest ich blisko 1000, a liczba ta stale rośnie również na skalę ogólnopolską, dzięki udziałowi w inicjatywie Partnerskich Klubów Biznesu.

Pomiędzy Klubowiczami zrealizowano już wiele transakcji liczonych już w milionach złotych.

Firm członkowskich w Klubie

Średnia liczba osób na spotkaniach

Firm w Partnerskich Klubach Biznesu

TURNIEJE PIŁKARSKIE

W płaszczyźnie B2C reklama naszych Klubowiczów i promocja ich produktów odbywa się podczas naszych turniejów piłkarskich, których w ciągu roku organizujemy kilkadziesiąt: 12 ogólnopolskich i 12 dolnośląskich w siedmiu rocznikach, duże imprezy wewnętrzne jak Mikołajki, Liga Tatusiów i Dzień Dziecka oraz kilkanaście mniejszych turniejów wewnętrznych (Olympic Cup). Dodatkowo oferujemy reklamę w social mediach oraz newsletterze wysyłanym do rodziców piłkarzy.

NASZ PROFIL

Bieżące informacje, a także fotorelacja z ostatniego lunchu są już na naszym fanpage’u facebookowym:

RELACJE Z WYDARZEŃ

N

Polecamy klip promocyjny o Klubie Biznesu:
TUTAJ

N

Relacje z wcześniejszych ze spotkań:
Wersja krótsza
Wersja dłuższa

N

Spotkanie klubowiczów na Stadionie Wrocław:
TUTAJ

N

Czerwcowy Dzień Biznesu z prezentacją marek samochodowych:
TUTAJ

N

Czwarte spotkanie Klubu Biznesu Akademii Olympic Wrocław oraz Turniej Bowlingowy prowadzony przez Mistrza Polski w bowlingu sportowym – Tomasza Janickiego
TUTAJ

N

Relacja z naszego turnieju wygranego przez naszą drużynę rocznika 2009, którego głównym sponsorem była firma Notebooki
TUTAJ

N

Dzień Dziecka z Citibankiem
TUTAJ

Więcej o Akademii Piłkarskiej na naszej stronie: www.olympicwroclaw.pl