O KLUBIE

Klubu Biznesu Olympic stanowi grono zaufanych firm, które poprzez kooperację, wzajemnie wsparcie i rekomendacje osiągają efekt synergii, generowania dodatkowych korzyści materialnych i niematerialnych.

KBO (Klub Biznesu Olympic) skupia i integruje lokalne środowisko biznesowe, wśród założeń ma promocję etyki i dobrych praktyk biznesowych, weryfikację rzetelności, czy zwiększenie bezpieczeństwa działania w grupie w obliczu ryzyka rynkowego, jako że jest inicjatywą wsparcia Piłkarskiej Akademii Mistrzów Olympic Wrocław, promocję zdrowego trybu życia i krzewienie kultury fizycznej, w skali ogólnopolskiej jest częścią Partnerskich Klubów Biznesu.

KBO jest organizatorem, współorganizatorem i partnerem szeregu wydarzeń biznesowych, kulturalnych, integracyjnych. Pierwszym podstawowym narzędziem są największe w kraju comiesięczne spotkania biznesowe, które gromadzą średnio osiemdziesięciu uczestników, z których gros stanowią za każdym razem nowe firmy.

Ponadto każdy Klubowicz/Sponsor bierze udział w spotkaniach zamkniętych tylko dla członków Klubu, które przyjmują różne formy – m.in. warsztatów biznesowych, spotkań tematycznych, wizyt lokalnych, czy eventów integracyjnych wokół sportu i kultury.

Firm członkowskich w Klubie

Średnia liczba osób na spotkaniach

Firm w Partnerskich Klubach Biznesu

TURNIEJE PIŁKARSKIE

W płaszczyźnie B2C reklama naszych Klubowiczów i promocja ich produktów odbywa się podczas naszych turniejów piłkarskich, których w ciągu roku organizujemy kilkadziesiąt: 12 ogólnopolskich i 12 dolnośląskich w siedmiu rocznikach, duże imprezy wewnętrzne jak Mikołajki, Liga Tatusiów i Dzień Dziecka oraz kilkanaście mniejszych turniejów wewnętrznych (Olympic Cup). Dodatkowo oferujemy reklamę w social mediach oraz newsletterze wysyłanym do rodziców piłkarzy.

NASZ PROFIL

Bieżące informacje, a także fotorelacja z ostatniego lunchu są już na naszym fanpage’u facebookowym:

RELACJE Z WYDARZEŃ

N

RELACJA Z OSTATNIEGO SPOTKANIA:
45 Spotkanie Biznesowe – czerwiec

N

PANEL BUDOWLANY:
TUTAJ

N

DZIEŃ DZIECKA OLYMPIC 2019:
TUTAJ

N

GALA BIZNESU POŁĄCZONA Z BALEM ANDRZEJKOWYM:
2018
2019

N

WARSZTATY BIZNESOWE:
TUTAJ

N

Relacja z naszego turnieju wygranego przez naszą drużynę rocznika 2009, którego głównym sponsorem była firma Notebooki
TUTAJ

Więcej o Akademii Piłkarskiej na naszej stronie: www.olympicwroclaw.pl