Szanowni Państwo – przedstawiamy Wam nowego Klubowicza – SURFLAND MEBLE BIUROWE – 31 lat tradycji.

Surfland Meble Biurowe od 31 lat kompleksowo zajmuje się kreatywnym tworzeniem nowoczesnych, ergonomicznych i wyciszonych wnętrz, zarówno dla Klientów firmowych, jak i indywidualnych. Począwszy od fazy projektowej, a skończywszy na ostatnich szczegółach, Surfland Meble Biurowe dba o to, aby Państwa wnętrza były funkcjonalne, nowoczesne, wytłumione akustycznie, i by oddawały unikalny charakter działalności.

Firma Surfland, oprócz mebli biurowych i konferencyjnych, oferuje również wszelkiego rodzaju zabudowy na wymiar, jak: recepcje, okładziny ścienne, kuchnie pracownicze, szafy wnękowe, indywidualne zabudowy apartamentów i mieszkań. Do tego oferta mobilnych ścian przesuwnych, szklanych biur i akustyki wnętrz – kompleksowo dopełnia całości…

Zapraszamy do obecnego showroomu meblowego Surfland przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu, od pon-pt w godz. 8-16 (Uwaga! Niebawem zmiana adresu działania – będziemy widywać się w budynku SBC przy Szybowcowej 31).

Po więcej szczegółów zapraszamy do Pani Agnieszki Znamiec lub Kamili Dunaj podczas spotkań biznesowych KB Olympic – lub na www.meble.surfland.com.pl (e-mail kontaktowy: aznamiec@surfland.com.pl, kom 534 291 332).

Szanowny Klubowiczu – czekamy na Ciebie.

Pozwól dodać blasku i energii swoim wnętrzom. Chętnie Państwa odwiedzimy i doradzimy już na miejscu. Zaproś nas tylko do swojego wnętrza…