Do naszego grona dołączyła firma AppWorld z usługą PLAY SMS!👍

Witamy w Klubie!🤝

Jesteśmy wrocławską firma AppWorld, która na rynku SMS działa już od ponad 4 lat. Dzięki temu możesz mieć pewność, że masz do czynienia z ludźmi którzy w pełni poświęcają się na udoskonalaniu metod w branży marketingowej SMS, a ciągłe wyzwania jakie stawiają przed nami klienci są dużym motorem który pozwala nam wykonywać swoją pracę z uśmiechem na twarzy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Są jedynie wyzwania, które wymagają odpowiedniego podejścia.
Głównym projektem jest platforma PLAYSMS, służąca do optymalizacji komunikacji z klientem poprzez zintegrowane i w pełni zautomatyzowane SMS różnego rodzaju.

Odkryj SMS-y marketingowe w Profesjonalnym wydaniu
Zintegruj się poprzez proste SMS API lub skorzystaj z panelu klienta, aby w łatwy i prosty sposób komunikować się ze swoimi klientami za pomocą SMS-ów marketingowych. Buduj już dziś relacje oraz zaufanie wspólnie z PLAYSMS. Nasza platforma jest narzędziem wspomagającym kontakt z klientem w niemalże każdej dziedzinie biznesu. To właśnie te słowa pozwoliły nam uwierzyć w pomysł na biznes.

https://playsms.pl