Z radością informujemy Was, że do naszego grona dołączyła właśnie firma – Modular Experience / Café Zinia ☕️🤩

Poznajcie ich bliżej! 👍😎

#ModularExperience jest częścią grupy #ModulePlan, która jednoczy marki posiadające wspólne idee. Od 15 lat oferują one swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości, wyznaczając trendy dla wielu branż, między innymi wystawienniczej, medialnej czy jachtowej.

Zajmujemy się projektowaniem i budowaniem przestrzeni kawowych oraz stref relaksu w firmach, stanowiących odpowiedź na oczekiwania i potrzeby współczesnych pracowników. Miejsca te uzupełniamy o najwyższej jakości ekspresy i naszą autorską rzemieślniczo paloną kawę Cafe Zinia. Przyświeca nam motto: feeling better, working better! Wierzymy, że aby poprawić poziom zadowolenia pracowników z miejsca pracy, należy zadbać o dwa obszary ich służbowego życia: o odpowiednią aranżację przestrzeni biurowej oraz o wydzielenie strefy odpoczynku, będącej miejscem mniej formalnych rozmów i interakcji pomiędzy pracownikami. W codziennej pracy kierujemy się ideami: wellbeing, sharing knowledge oraz hygge. Dlatego też postanowiliśmy połączyć projektowanie przyjaznych aranżacji wnętrz z dostarczaniem do firm naszej autorskiej, rzemieślniczej kawy – Café Zinia.
Ze względu na nasze przekonanie, że kawy do biura powinny być wyjątkowe, postanowiliśmy stworzyć oryginalną markę kawy dostępną w czterech mieszankach o odmiennych walorach smakowych i aromatycznych. Jest to kawa, która powstaje dzięki pasji, doświadczeniu i wiedzy ekspertów z lokalnych, rzemieślniczych palarni. Wszystko po to, aby dostarczyć naszym klientom wysokiej jakości kawy na każdą porę dnia. W ostatnim czasie skierowaliśmy swoje działanie w stronę klienta indywidualnego otwierając sklep internetowy cafezinia.com oraz pojawiliśmy się w segmencie HoReCa otwierając pierwszą kawiarnię Cafe Zinia. Przestrzeń kawiarni połączona jest ze sklepem z kawą Cafe Zinia (każdy bland można spróbować na miejscu), słodyczami premium i włoskim winem tworząc Coffee Concept Store. Rozwój segnentu HoReCa planujemy w systemie franczyzowym i partnerskim.

Kawiarnia Cafe Zinia / Coffee Concept Store
DH Renoma I p.
www.cafezinia.com

Modular Experience Sp. z o.o.
www.modularexperience.com

Ps. na zdjęciu tuż po podpisaniu umowy Prezes Zarządu Zbigniew Felisiak (pierwszy z prawej)