Jest nam niezmiernie miło przedstawić Wam NOWEGO Klubowicza!
Art-deweloper
Firma Art-Deweloper Sp. z o.o. powstała w 2005 roku. Od samego początku swojej działalności jesteśmy liderem w budowaniu unikalnych apartamentów słynących z postępowej technologii tworzenia, oryginalności formy architektonicznej oraz wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych w procesie budowlanym.
Za główne cele naszej działalności stawiamy sobie promowanie nowoczesnej architektury oraz zapewnienie Klientom wysokiego standardu i komfortu użytkowania budowanych przez nas domów. Wszystkie inwestycje są starannie przygotowane przez zespół wykwalifikowanych architektów a sam proces realizacji oddawany jest w ręce doświadczonych i sprawdzonych wykonawców.
Aktualnie w naszej ofercie znajduje się nowoczesny biurowiec „Mikroforma”, który będzie budowany w Ślęzie (gm. kobierzyce). W budynku znajduje się 48 jednostek powierzchni biurowo-usługowej od 22 do 39 m2 w cenie od 175 000 zł brutto oraz 2 lokale usługowe na parterze budynku.
W trakcie budowy znajduje się również kameralne i bardzo nowoczesne Osiedle Multi-forma IV budowane przy ul. Pszennej w miejscowości Ślęza. Jest to kontynuacja naszej działalności w obrębie tej miejscowości. Wszystkie domy jednorodzinne to dwukondygnacyjne kameralne budynki w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Na parterze będzie się mieściła komfortowa kuchnia z wysokim na prawie 3 metry salonem z bezpośrednim wyjściem do ogrodu oraz łazienka, która będzie gwarantowała przyszłym mieszkańcom wygodę i komfort użytkowania domu. Na piętrze będą się znajdowały  4 przestronne sypialnie BEZ SKOSÓW, których wysokość również będzie sięgała 3 metrów oraz funkcjonalna łazienka. Dodatkiem jest antresola, które można zaadaptować na kolejny pokój, przydatny każdej Rodzinie składzik lub stryszek.
W planie Spółka ma realizację kilku kolejnych osiedli w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej na południu Wrocławia.
Stay tuned.
www.art-deweloper.pl