Koniec okresu letniego zwolnienia w biznesie oznacza dla naszego Klubu Biznesu rozpoczęcie współpracy z kilkoma nowymi firmami. Są to: Dom Samochodowy FORD GERMAZ, Instytut badawczy MANDS, producent kosmetyków ORGANIQUE oraz firma MEDSUN S.A. właściciel Restauracji GRECO i kateringu dietetycznego Look Fit, z którą jako pierwszą podpisaliśmy umowę – na zdjęciu po prawej z Prezesem Zarządu Mariuszem Lignowskim.

Restauracja GRECO umiejscowiona w samym rynku Wrocławia jest świetnie znana mieszkańcom miasta i turystom. Nieco mniej (na razie;) znana jest „działka” kateringu dietetycznego LOOK FIT. Więc w celu poznania produktów i usług zapraszamy na stronę naszego sponsora

www.lookfit.pl

„Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. jest jedną z większych firm motoryzacyjnych w Polsce. Siedziba główna firmy znajduje się we Wrocławiu.Od 1997 roku jesteśmy dealerem Forda. W 2007 roku otworzyliśmy drugi oddział naszej firmy i w 2009 roku uruchomiliśmy nowoczesne dealerstwo w Zielonej Górze. Od 2011 roku jesteśmy także autoryzowanym dealerem marki Mitsubishi a od 2016 roku dealerem marki Suzuki.

Oprócz działalności dealerskiej, jesteśmy także producentem samochodów specjalnych – pożarniczych, policyjnych, bankowozów, zabudów specjalistycznych oraz opancerzonych.

Od lutego 2016 Ford Germaz dołączył do prestiżowej sieci FordStore, co uprawnia nas do sprzedaży takich aut jak: Ford Mustang, Focus RS, Edge oraz linia Vignale.

www.germaz.pl, www.mitsubishi.germaz.pl, www.suzuki.germaz.pl

A najlepiej od razu kontaktujcie się Państwo z „naszym człowiekiem”, znanym ze spotkań Klubu Biznesu, czyli Kierownikiem Działu Sprzedaż do Firm Robertem Michałowym (pierwszy z lewej): tel. 519 470 345, email: rmichalowy@germaz.pl