Miło nam Państwa poinformować, że pierwszą firmą z którą nawiązaliśmy współpracę w ramach naszego nowego projektu KLUBU BIZNESU, została firma PATECH.

Mamy przyjemność ogłosić, że rozpoczynamy działalność Klubu Biznesu Akademii Olympic, będącego inicjatywą zintegrowania biznesowego osób fizycznych i firm z bliższego i dalszego jej otoczenia w taki sposób, by każda ze stron czerpała z tego korzyści.

Ideą jest stworzenie Wielkiej Olympicowej Rodziny wspierającej wzajemne interesy, przepływy towarów i usług po między jej członkami!

Dzięki wykorzystaniu tego potencjału intelektualnego i finansowego chcemy dalej budować siłę sportową i organizacyjną naszej Akademii.

Nasi zawodnicy będą mieli jeszcze lepsze warunki do treningu, więcej sprzętu, jeszcze lepsze wyjazdy i turnieje.
Trenerzy będą mieli jeszcze lepsze warunki pracy oraz możliwość kształcenia się i rozwoju.

Podstawą sukcesu ma być potencjał marketingowy Akademii, który wynika z naszych atutów m.in. pozytywnego wizerunku, opartego na dobrej pracy fachowców, znanych nazwiskach naszych liderów, dwunastu oddziałach, pięćdziesięciu pięciu drużynach, tysiącu zawodników i blisko dziesięciu tysiącom członków najbliższej ich rodziny.

Partnerom Klubu Biznesu gwarantujemy wsparcie sprzedaży, poszerzanie kontaktów biznesowych, prezentację i polecanie oferty podczas spotkań biznesowych oraz szereg inicjatyw sportowych i wyjazdów integracyjnych.

Specjalizuje się ona w tworzeniu mebli na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego nowego partnera.

Kolejnym naszym partnerem została firma ALIFF, której właściciel, Pan Arkadiusz Kucharski podpisał umowę o współpracy z naszą Akademią.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Biznesu w formie śniadania już za tydzień we wtorek 1.grudnia o godz. 9.00 w Hotelu Śląsk przy ul. Oporowskiej 60.

Zapraszamy chętnych do współpracy z naszą Akademią!

Do zobaczenia!