JK System

księgowość – finanse

JK System

Krzysztof Czerniak
k.czerniak@stacjeladujace.com
www.jksystem.pl

Firma JK SYSTEM od samego początku działalności w 2003 dokłada wszelkich starań, aby na bieżąco śledzić najnowsze rozwiązania w dziedzinie zapobiegania kradzieżom i stale podnosić kwalifikacje w tym zakresie.
Naszymi priorytetami są: partnerstwo w biznesie oraz zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa każdego z naszych Klientów.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z redukcją strat powstałych w wyniku kradzieży.

Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę, popartą wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie znajomości systemów oraz zabezpieczeń przeciwkradzieżowych.

Pomagamy dobrać system oraz rodzaj zabezpieczeń pod kątem posiadanego przez Klientów asortymentu.

Konsultujemy z Klientami rozmieszczenie elementów systemu na etapie projektowania obiektów ale też proponujemy rozwiązania dla działających już placówek.

Zapewniamy pełną obsługę posprzedażową oraz stałe doradztwo w dziedzinie zapobiegania stratom wynikającym z kradzieży.

W naszej ofercie posiadamy systemy przeciwkradzieżowe pracujące we wszystkich spotykanych technologiach. Systemy Telewizji Przemysłowej (CCTV), oraz Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN).

Jako firma mocno związana z branżą retailową widzimy bardzo duży rozwój technologiczny co związane jest z coraz nowszymi o ogólnodostępnymi urządzeniami mobilnymi.

Z tego powodu powstała nasza spółka córka PowerAD Sp. Z o.o. zajmująca się sprzedażą, wynajmem i dzierżawą ładowarek do urządzeń mobilnych do różnego rodzaju placówek.