Podczas ostatniego spotkania biznesowego został zaprezentowany nowy sponsor Akademii Olympic, czyli Jacek Żuraw Dyrekcja Okręgu OVB.

Jest to firma zajmująca się szeroko rozumianym doradztwem majątkowym oraz ubezpieczeniowym, która obsługuje zarówno Klientów indywidualnych jak i biznesowych oraz instytucje publiczne, szkoły, kluby sportowe. W swojej ofercie posiadają szeroką gamę rozwiązań ubezpieczeniowych i oszczędnościowych oraz specjalistyczne produkty skierowane do Klientów biznesowych.

Oferują kompleksowe i obiektywne doradztwo oparte na potrzebach swoich Klientów, dostęp do nowoczesnych rozwiązań finansowych oraz wieloletni serwis.

Zapraszamy do korzystania z usług tego Olympicowego tatusia : )

Na początku kolejnego, biznesowego spotkania prawie 70 uczestników miało okazję posmakować specjalnego śniadania sponsorowanego przez specjalizującą się w dietetycznym kateringu firmę LightBox, a następnie zobaczyć prezentację gospodarza, czyli Spółki Wrocław 2012 pokazującej loże vipowskie.

Następnie przedstawiliśmy ideę Klubu Biznesu oraz naszych sponsorów. Finałem wydarzenia było losowanie licznych nagród. Zafundowaną drukarkę przez naszego sponsora Notebooki.pl wylosował Ireneusz Gluba z Biura Podróży Wakacyjny Świat, który potraktował to, jako dobry omen i zapowiedział wykupienie pakietu sponsorskiego od czerwca : )

Kolejna piłka z autografami trafiła do nowego gościa reprezentującego firmę GreenPost. Ponadto w ręce uczestników wpadły: vouchery na jazdę próbną wybranym modelem BMW, bony zniżkowe na kosmetyki firmy Organique, gadżety biznesowe, całodzienny zestaw posiłków dietetycznych oraz koszulka Pawła Siezieniewskiego – byłego świetnego siatkarza i przyjaciela naszego Klubu.

Jak zwykle świetne zdjęcia zapewnił Marek „Księżar” Księżarek, w związku z czym zapraszamy na jego profil FB, a przede wszystkim do korzystania z jego usług : )