uż po raz trzeci spotkaliśmy się na wspólnym śniadaniu. Mimo przedswiątecznego szału zakupów i przygotowań do wigilijnej kolacji, naszym partnerom i przyjaciołom udało się wyrwać z codziennych obowiązków i zasiąść wspólnie do stołu.

Tradycyjnie Pan Remigiusz Jezierski przedstawił idee naszego klubu po czym oddał głos naszym gościom, aby mogli się skutecznie zaprezentować grupie.

Kilka chwil dłużej zatrzymaliśmy się przy naszych specjalnych gościach, którzy dołączyli do partnerstwa Olympic Wrocław, podpisująć umowy sponsorskie.

To firmy PATECH – Która jest firmą, istniejącą na polskim rynku od 2000r. W ciągu ostatniej dekady wyspecjalizowali się w tworzeniu mebli na indywidualne zamówienie.

Ich pracownia to miejsce gdzie najlepszej jakości materiały spotykają najnowocześniejsze technologie. Dodając do tego fachowe doradztwo osiągają zamierzony cel – zadowolenie klienta.
SKY FINANCE – Doradcy z zasadami. Te chwytliwe zdanie dokładnie opisuje poziom i profesjonalizm tych ludzi.

SILEZJAN SECURITY – Biuro ochrony mienia, świadzaczące usługi m.in ochroniarskie czy nadzór 24/7.
Całe spotkanie przebiegało w świątecznej atmosferze, a niezawodna kuchnia Hotelu „Śląsk” przygotowując pyszny barszcz czerwony z uszkami, jeszcze mocniej uwydatniła Bożonarodzeniowy wymiar naszego śniadania.

Kolejne spotkanie już w roku 2016 !
Wszystkim osobom życzymy dużo zdrowia i radości w te święta.