Green

sprzedaż energii elektrycznej i paliwa gazowego

Green S.A.
Marcin Taraszczuk

mail: marcin.taraszczuk@visanet.pl
https://www.greensa.pl

Green S.A. to nowoczesna transparentna firma zajmująca się sprzedażą energii elektrycznej oraz paliwa gazowego do klientów biznesowych i indywidualnych na terenie całej Polski.

Istotą działania Spółki jest specjalistyczna wiedza wszystkich pracowników, doświadczenie i przede wszystkim zdywersyfikowana strategia zakupu oferowanych produktów.

Proponowane przez nas ceny, połączone z najwyższą jakością obsługi klienta, przekładają się na zaufanie do naszej  firmy oraz stały wzrost liczby klientów.

Green, to firma rzetelna i godna zaufania, której swoje rachunki za energię elektryczną i paliwo gazowe powierzyło kilkadziesiąt tysięcy klientów biznesowych i indywidualnych.

Współpracuje z nami wiele znanych firm i instytucji, w tym te o zasięgu i działaniu ogólnopolskim.

Realizowane procesy firmowe są zgodne z ładem korporacyjnym i społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Nasze działania są zgodne z wytycznymi Urzędu Regulacji Energetyki, a posiadane kompetencje uwiarygodniają naszą pozycję na rynku.

Green S.A. zgodnie z wymogami prawa posiada koncesję na obrót energią elektryczną OEE o numerze OEE/683/21205/W/2/2012/KL oraz koncesję na obrót paliwami gazowymi o numerze OPG/292/21205/W/DRG/2015/ŁP.