Firma M&J

budowlana

Firma M&J

Firma M&J to jedna z nowocześniejszych, prężnie działających firm budowlanych w naszym regionie, specjalizująca się w budowie hal stalowych dopasowanych indywidualnie do potrzeb klienta.

Większość inwestycji realizujemy w systemie Zaprojektuj i Wybuduj, gdzie krok po kroku zmierzamy z Inwestorem przez cały proces inwestycyjny, począwszy od pomocy w znalezieniu działki, poprzez formalności urzędowe i procedurę procesu projektowego, aż po samą budowę i odbiory.

Naszym atutem jest własne biuro projektowe. Dzięki niemu mamy pełną kontrolę nad planowaną inwestycją. Projektując, myślimy nie tylko o przeznaczeniu bieżącym obiektu ale również „z tyłu głowy” mamy ewentualną, przyszłą rozbudowę. Na tym etapie podpowiadamy różnego rodzaju rozwiązania. Nie tylko techniczne ale również wizualne.

Firma M&J Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Przedstawicielem firmy Astron, europejskiego lidera w dziedzinie prefabrykowanych hal stalowych. Hale stalowe Astron zapewniają nieograniczone możliwości konstrukcyjne, które pozwalają na stworzenie budynków Twoich marzeń. Niezależnie jakie jest przeznaczenie obiektu, wzniesiony zostanie on na miarę Twoich potrzeb. Już na etapie projektowania, będę Państwo mogli odbyć wirtualny spacer po swojej Inwestycji, dzięki specjalistycznemu trójwymiarowemu oprogramowaniu. Jeszcze nigdy budowa hali nie była tak prosta!

Firma M&J, jako nieliczna, posiada ogromną bazę sprzętową. Własny park maszynowy daje gwarancję terminowości, dobrej organizacji pracy oraz wysokiej jakości wykonywania wszystkich prac. Dzięki temu firma jest liderem na rynku od 16 lat.