Ekodynamic

hale namiotowe i magazynowe

Firma Ekodynamic to niekwestionowany lider, jeśli chodzi o sprzedaż i wynajem hali namiotowych oraz magazynowych. Nowoczesne hale namiotowe mogą być z powodzeniem instalowane na wolnym powietrzu i wykorzystywane w różnych okolicznościach. Zdecydowanie najczęściej hale namiotowe wykorzystywane są w miesiącach wiosennych i letnich, ale oprócz tego można z nich z powodzeniem korzystać przez cały rok. W rmie Ekodynamic mogą Państwo zarówno zakupić, jak i wynająć na określony czas halę perfekcyjnie dopasowaną do Państwa potrzeb. Cena zarówno wprzypadku zakupu, jak i wynajmu jest zdecydowanie przystępna i z pewnością bezkonkurencyjna.

Hale namiotowe dostępne w naszej ofercie są wprost wymarzone w sytuacji, gdy zależy nam na szybkim zorganizowaniu zadaszonego miejsca, w którym będziemy mogli zorganizować wydarzenie towarzyskie lub inny event dla sporej liczny ludności. Hale namiotowe przede wszystkim cechują się niezwykle szybkim czasem montażu oraz równie szybkim późniejszym demontażem. Każda hala posiada pełną konstrukcję, składającą się z podłogi, dwuspadowego dachu oraz ścian bocznych. Całość wznoszona jest w innowacyjnej technologii modułowej. Hale namiotowe dostępne są w wielu wymiarach, możliwe jest także indywidualne dopasowanie liczby bram wejściowych na teren hali. Kolejnym rodzaje hal dostępnych w naszej ofercie są wysokiej klasy hale magazynowe. Są one doskonałą alternatywą dla klasycznych magazynów o każdym metrażu, dzięki czemu mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno przez duże, jak i małe przedsiębiorstwa z każdej branży.

 

USŁUGI/PRODUKTY:

1. hale namiotowe tradycyjne i pneumatyczne sprzedaż i wynajem:
• hale namiotowe to obecnie idealna alternatywa dla obiektów i konstrukcji stałych w sytuacjach, gdy najważniejszy czynnik dla inwestora to czas realizacji przedsięwzięcia i tymczasowy charakter projektowanej budowli.

2. stałe hale przemysłowe:
• hale magazynowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy detal. Dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo ich użytkowania. Konstrukcje dostosowane do różnych zastosowań, zarówno na sprzedaż i wynajem.

3. namioty reklamowe i okazjonalne

4. wypożyczalnia namiotów