Café Zinia

kawa – kawiarnia

Café Zinia
Zbigniew Felisiak

mail: z.felisiak@moduleplan.com
www.modularexperience.com

Modular Experience / Cafe Zinia

Modular Experience jest częścią grupy Module Plan, która jednoczy marki posiadające wspólne idee. Od 15 lat oferują one swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości, wyznaczając trendy dla wielu branż, między innymi wystawienniczej, medialnej czy jachtowej.

Zajmujemy się projektowaniem i budowaniem przestrzeni kawowych oraz stref relaksu w firmach, stanowiących odpowiedź na oczekiwania i potrzeby współczesnych pracowników. Miejsca te uzupełniamy o najwyższej jakości ekspresy i naszą autorską rzemieślniczo paloną kawę Café Zinia. Przyświeca nam motto: feeling better, working better! Wierzymy, że aby poprawić poziom zadowolenia pracowników z miejsca pracy, należy zadbać o dwa obszary ich służbowego życia: o odpowiednią aranżację przestrzeni biurowej oraz o wydzielenie strefy odpoczynku, będącej miejscem mniej formalnych rozmów i interakcji pomiędzy pracownikami. W codziennej pracy kierujemy się ideami: wellbeing, sharing knowledge oraz hygge. Dlatego też postanowiliśmy połączyć projektowanie przyjaznych aranżacji wnętrz z dostarczaniem do firm naszej autorskiej, rzemieślniczej kawy – Café Zinia.

Ze względu na nasze przekonanie, że kawy do biura powinny być wyjątkowe, postanowiliśmy stworzyć oryginalną markę kawy dostępną w czterech mieszankach o odmiennych walorach smakowych i aromatycznych. Jest to kawa, która powstaje dzięki pasji, doświadczeniu i wiedzy ekspertów z lokalnych, rzemieślniczych palarni. Wszystko po to, aby dostarczyć naszym klientom wysokiej jakości kawy na każdą porę dnia. W ostatnim czasie skierowaliśmy swoje działanie w stronę klienta indywidualnego otwierając sklep internetowy cafezinia.com oraz pojawiliśmy się w segmencie HoReCa otwierając pierwszą kawiarnię Café Zinia. Przestrzeń kawiarni połączona jest ze sklepem z kawą Cafe Zinia (każdy bland można spróbować na miejscu), słodyczami premium i włoskim winem tworząc Coffee Concept Store. Rozwój segnentu HoReCa planujemy w systemie franczyzowym i partnerskim.

Dane teleadresowe:
Modular Experience Sp. z o.o.
ul. Grota – Roweckiego 203
52- 214 Wrocław
tel. +48 537 544  221
email: biuro@modularexperience.com