Dokładnie 25 lat temu AKA Szczerbiccy uruchomiło swoją pierwszą hurtownię we Wrocławiu. W szybkim tempie z małego, rodzinnego przedsiębiorstwa, przerodziliśmy się w prężnie działającą i rozpoznawalną markę na rynku dolnośląskim. Później przyszła pora na kolejne regiony. W 1999 roku otworzyliśmy przedstawicielstwo w Żaganiu, w 2006 roku w Nowej Soli, a w 2014 roku w Jeleniej Górze. Nasza najnowsza hurtownia obsługuje Klientów w Lubinie. Inwestujemy w rozwój sieci dystrybucji, aby zapewnić Klientom możliwie najszerszy dostęp do naszej oferty.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, uznanymi dostawcami i producentami materiałów instalacyjnych, grzewczych, wyposażenia łazienek i armatury. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszej jakości rozwiązań, które są nie tylko praktyczne, ale także inspirują do wprowadzania zmian we wnętrzach i technikach montażowych. Szczególną uwagę zwracamy na kompletność naszej oferty – zapewniamy rozwiązania systemowe i kierujemy się interesem Klienta.

Chcemy, aby wszystko, co tylko jest Klientowi potrzebne do realizacji inwestycji,
znalazł w naszych hurtowniach.

Jesteśmy dystrybutorem takich czołowych producentów z branży grzewczej jak: De Dietrich, Stelrad, Ariston, Heiztechnik, Instal Projekt oraz Zehnder. Naszymi czołowymi dostawcami w instalacjach sanitarnych są KAN-Therm, Tece, Schlösser, Perfexim, Magnaplast, SiGMA-Li, McAlpine oraz Sanha. Dystrybucją łazienki zajmujemy się również nie od dziś, a wzajemną współpracę układamy z firmami: Tres, Besco, Schedpol, Ravak, Aquaform, Roca, Ideal Standard, Elita oraz wiele innych. Ufamy ich jakosci, bo zależy nam na oferowaniu wyłącznie sprawdzonych przez lata rozwiazań.

W naszych hurtowniach pracują ludzie, którzy doskonale znają się na branży instalacyjnej oraz grzewczej. Potrafią doradzić zarówno fachowcom, jak i Klientom detalicznym, którzy potrzebują wsparcia przy wyborze konkretnego materiału. Inwestujemy w rozwój i szkolenia naszych pracowników, zapewniając im bieżący dostęp do najnowszych rozwiązań i technik. Nasze ekspozycje łazienkowe niejednokrotnie wspomagają sprzedaż detaliczną oraz inwestycyjną, pomagając naszym klientom podejmować trafne decyzje. Współpracujemy z architektami, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować Państwa inwestycję od projektu po jego wykonawstwo.

Zakres działalności obejmuje:

 • Inwestycje – obsługa firm instalacyjnych oraz inwestycji ( firmy wykonawcze, deweloperzy, budownictwo przemysłowe i usługowe)
 • Hurt – sprzedaż hurtowa w salonach stacjonarnych na terenie Dolnego Śląska i wjewództwa lubuskiego, jak również dystrybucja na terenie całego kraju za pośrednictwem wysyłek spedycyjnych
 • Detal – sprzedaż wraz z doradztwem technicznym dla Klienta indywidualnego

Zakres sprzedaży:

 • Technika grzewcza
 • Instalacje sanitarne
 • Wyposażenie łazienek
 • Instalacje gazowe

Nasze atuty:

 • Firma rodzinna od ponad 25 lat na rynku
 • Łatwość i elastyczność w kontaktach z klientem (możliwość negocjowania cen)
 • Profesjonalna obsługa
 • Doradztwo techniczne dla instalatora
 • Doradztwo dla Klienta indywidualnego

Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą.