W ubiegłą środę w gronie ponad 80 osób rozpoczęliśmy długi weekend podczas 46 Spotkania Klubu Biznesu w Hotelu Terminal.

Gościem specjalnym był KS. PROF. PWT DR HAB. ANDRZEJ TOMKO – polski duchowny katolicki, teolog, pedagog, specjalizujący się w pedagogice rodziny; nauczyciel akademicki związany z PWT we Wrocławiu i PWSZ w Wałbrzychu, w latach 2012–2014 rektor Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

Wkład merytoryczny zapewniła Sędzia Sądu Rejonowego dr Izabela Hayduk – Hawrylak, która przedstawiła „Plusy konsensualnego zakończenia sporu w kontekście procesów sądowych”.

W naszym gronie powitaliśmy nowych Klubowiczów:
– Firmę M&J z Żar – Generalnego Wykonawcę – na spotkaniu reprezentowaną przez Prezesa Marcina Jakowickiego http://firmamj.pl/
– D3 Deweloper – biuro projektowe i deweloper budowlany – w osobach Jacka Żuka, Bartłomieja Czernika i Łukasza Błasiaka
– Modular Experience, której najnowszym „dzieckiem” jest koncept kawowy dla firm na bazie własnej wypalanej kawy rzemieślniczej Cafe Zinia, o czym opowiedział Prezes Zbigniew Felisiak wraz z małżonką Ewą https://cafezinia.com/

Nagrody w konkursie wizytówkowym otrzymali: Marek Bachorski – Rudnicki ISR Professional oraz Mieszko Łabuz Klub Biznesu 1906.

Podobnie jak ostatnio, sesja networkingowa odbywała się w wakacyjnym nastroju w formie garden party przy smakowitym grillu. W dalszej części Klubowicze mieli okazję do integracji już w mniej formalnych okolicznościach.

Pamiętajcie by wpisać już dziś do kalendarza następujące daty:

47 SKBO 10.10 godzina 10:00

48 SKBO 27.11 godzina 10.00

Oczywiście w Hotelu Terminal !

#hotelterminal #wrocław #klubbiznesuolympic # businessmeeting