W dniach 2-3 czerwca, na Polach Marsowych Stadionu Olimpijskiego odbył się ,,Dzień dziecka z Olympic” uroczyście otwarty przez Prezesa Dariusza Sztylkę i Piotra Celeban – kapitana Śląska Wrocław, którego syn jest naszym zawodnikiem.

Oprócz zaciętej walki w turnieju, nie zabrakło rodzinnej atmosfery, atrakcji dla najmłodszych, a także loteriady z nagrodami, wśród których największym zainteresowaniem cieszyły się gadżety piłkarskie z autografami piłkarzy Śląska Wrocław (to były emocje)

Dziękujemy tym Klubowiczom, którzy przygotowali nagrody i atrakcje dla najmłodszych.

Głównym sponsorem turnieju był Mercedes-Benz Grupa Wróbel, która zaprezentowała najnowszy model A Klasy, a tuż obok maluchy mogli pierwszy raz w życiu wsiąść za kierownicę małego modelu Mercedesa dostarczonego przez Akademię Młodego Kierowcy.

Dziękujemy za obecność Aleksandrowi Jatowttowi z firmy OVB, dzięki któremu młodzi piłkarze – zwycięscy następny mecz zagrają w nowych korkach.

Ktoś też cieszy się z limitowanej srebrnej monety z podobizną Spidermana przekazanej przez firmę Goldenmark.

Jakość swoich usług pokazała firma Autolab, oni wiedzą wszystko o pielęgnacji lakieru samochodowego, tzw. auto detailingu.

Krzysztof Prabucki z Aqua Serwis postawił wyzwanie najmłodszym piłkarzom w postaci przeciągania liną samochodu typu offroad.

Ponadto wsparcie finansowe i rzeczowe przeznaczyli: InterCars, Carto Store, Holmes Place i nasi rodzice olympicowi Marta i Dariusz Jaworowscy z oddziału Siechnice.

Dziękujemy Wam za obecność, bez Was ten weekend nie byłby taki cudowny i pełen emocji!!!

Zapraszamy do wspólnego kibicowania za rok!