We wtorek odbyło się spotkanie zamknięte Klubowiczów w nietypowym miejscu, a mianowicie w siedzibie Mercedes-Benz Grupa Wróbel w największym salonie samochodowym w Europie.

Po krótkim przywitaniu, przedstawieniu uczestników przez Remigiusza Jezierskiego, głos zabrał Ambasador Klubu Mariusz Żebrowski, który opisał bardzo atrakcyjny i udany wyjazd Klubowiczów do Bojanowa na urodzinowy event Zdzisława Burzca. Następnie Dyrektor Oddziału Andrzej Tryba opowiedział o salonie i działalności firmy.

W otoczeniu prestiżowych modeli samochodów przy pysznej kawie mogliśmy poznać nowe ciekawe osoby, które zaprezentowały swoje branże:
– Paweł Charucki Dyr. ds. Sprzedaży detalicznej sklepu rowerowego Harfa Harryson
– Szymon Świerczek – Dyrektor ds. Handlowych sieci sprzedaży części samochodowych Inter-cars
– Krzysztof Hońdo – Właściciel Moto-Press z branży motoryzacyjnej.
Ciekawa dyskusja rozpoczęła się po wystąpieniach Krzysztofa Surówki – Prezesa Zakładu Sieci i Zasilania oraz Władysława Fydy – Dyrektora ds. Inwestycji MPK, która dotyczyła rozwiązań i planów komunikacyjnych na mapie Wrocławia.

​Po głównej części spotkania, która trwała dwie i pół godziny, część Klubowiczów udała się jeszcze na strzelnicę, gdzie dzięki inicjatywie Krzysztofa Prabuckiego z Aqua Serwis mieliśmy okazję do wspaniałej zabawy, pełnej adrenaliny związanej z trenowaniem precyzji, koncentracji oraz siły fizycznej w obliczu bardzo wymagających broni takich, jak Glock, MP-5, Kałasznikow, czy Magnum. Było świetnie – na pewno jeszcze to powtórzymy!