24 SEJF

wynajem skrytek depozytowych

24 SEJF
Roman Boczniowicz

mail: biuro@24sejf.pl 
www.24sejf.pl 

PRZECHOWUJEMY TO CO NAJCENNIEJSZE – 24SEJF

Firma NPS Spółka Akcyjna mieszcząca się przy ul. Krakowskiej 52, 50-425 Wrocław świadczy usługę wynajmu dyskretnych skrytek depozytowych „24SEJF”, gwarantującą Klientom przechowywanie dóbr z pełną gwarancją dyskrecji i bezpieczeństwa z dostępem 24h na dobę i 365 dni w roku. Spółka oferuje Klientom możliwość przechowywania wartościowych przedmiotów, dokumentów, środków finansowych, kopii zapasowych oraz innych cennych przedmiotów w przystosowanych do tego skrytkach depozytowych.

Skrytki depozytowe znajdują się w chronionym skarbcu wyposażonym w nowoczesne, elektroniczne systemy zabezpieczeń i kontroli dostępu. Zapewniamy całodobowy, stacjonarny nadzór fizyczny uzbrojonej formacji ochronnej. Dyskrecja i całkowite bezpieczeństwo to nasza dewiza.

Charakteryzuje nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta. Jedynie Klient ma dostęp do skrytki, tylko on zna jej zawartość i fakt jej posiadania.

Nasz atut to – dostęp 24h/7 – Bez względu na dzień czy godzinę, bez czekania i dodatkowych opłat – dostęp do dyskretnej skrytki depozytowej jest bezpłatny przez 24 godziny przez cały rok. Spełniamy oczekiwania Klientów szukających bezpiecznej i wygodnej formy przechowywania swoich kosztowności czy środków finansowych.

Oferta skierowana jest również do firm, które wraz z wejściem RODO muszą chronić wrażliwe dane osobowe.

Szczegóły naszej działalności zostały przedstawione na stronie internetowej: www.24sejf.pl

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 500 294 411 lub drogą elektroniczną pod adresem: biuro@24sejf.pl